Rekruter dla obszaru Operacji

Pełny etat i pół etatu:  Część etatu
Kategoria pracy:  Zasoby ludzkie
Miasto:  Warsaw

HAVI jest globalną prywatną firmą, która zarządza, optymalizuje i wprowadza innowacje do łańcuchów dostaw wiodących marek.
Założona w 1974 roku firma HAVI zatrudnia ponad 10 000 osób, które "dostarczają obietnicę" dla znanych klientów w ponad 100 krajach.
Środowisko, w którym pracujemy jest wielokulturowe i rozwija się w szybkim tempie, wspiera nowoczesne inicjatywy oraz jest otwarte na nowe, znaczące dla biznesu oraz firmy zmiany. Po więcej informacji zapraszamy na stronę HAVI.com.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych osób na role magazynowe (selekcja Kandydatów, wstępne, telefoniczne rozmowy rekrutacyjne, etc.)

  • Wsparcie procesów kadrowo - płacowych

Nasze wymagania

  • Chęć i pasja do rozwoju w obszarze HR

  • Umiejętność elastycznej komunikacji i otwartość na kontakt z ludźmi

  • Wysokorozwinięty zmysł organizacji oraz umiejętność koordynacji zleconych działań

To oferujemy

  • Rozwój kompetencji i umiejętności w obszarze miękkiego i twardego HR

  • Wsparcie HR oraz czynny udział w innowacyjnym projekcie biznesowym dla jednej z największych sieci restauracji na świecie

  • Możliwość pracy hybrydowej (po okresie wdrożenia)

  • Pakiet benefitów pracowniczych

Czy uważasz, że to stanowisko dla Ciebie?
Prosimy o przesłanie aplikacji online wraz z oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia i wskazaniem najwcześniejszej możliwej daty rozpoczęcia pracy.