Supply Chain Field Service Coordinator

Pełny etat i pół etatu:  Pełny etat
Kategoria pracy:  Technik terenowy/Obsługa techniczna
Miasto:  Tychy

HAVI jest globalną prywatną firmą, która zarządza, optymalizuje i wprowadza innowacje do łańcuchów dostaw wiodących marek.
Założona w 1974 roku firma HAVI zatrudnia ponad 10 000 osób, które "dostarczają obietnicę" dla znanych klientów w ponad 100 krajach.
Środowisko, w którym pracujemy jest wielokulturowe i rozwija się w szybkim tempie, wspiera nowoczesne inicjatywy oraz jest otwarte na nowe, znaczące dla biznesu oraz firmy zmiany. Po więcej informacji zapraszamy na stronę HAVI.com.

Zakres zadań:

  • Przeprowadzanie wizyt związanych z jakością produktów zgodnych z programem Across The Counter Quality
  • Weryfikacja standardów jakościowych i bezpieczeństwa żywności w restauracjach
  • Komunikacja z dostawcami McDonald’s oraz Działem Supply Chain McDonald’s
  • Wizyty wspierające u dostawców produktów dla McDonald’s
  • Wsparcie restauracji pod kątem zarządzania powierzchnią magazynową w ramach projektu EcoSIMA
  • Cykliczne sporządzanie raportów z przeprowadzonych wizyt oraz ocen produktów
  • Wykonywanie dodatkowych zadań z zakresu jakości produktów w ramach codziennej współpracy McDonald’s
  • Wsparcie procesów logistycznych HAVI w oparciu o standardy McDonald’s oraz zdobytą wiedzę podczas wizyt
  • Przeprowadzania szkoleń z zakresu Jakości i Bezpieczeństwa żywności w Organizacjach Franczyzowych oraz Restauracjach McOpCo

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Restauracji, Asystenta lub Managera (z minimum kilkuletnim

doświadczeniem zawodowym)

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (B1)
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
  • Chęć rozwoju oraz poszerzania wiedzy
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B. (nie krócej niż jeden rok)

HAVI oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Praca w ambitnym zespole, w atmosferze wspierającej kreatywność i rozwój
  • Pakiet benefitów na zasadach przyjętych w firmie (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, „wczasy pod gruszą”)
  • Paczki świąteczne

Czy uważasz, że to stanowisko dla Ciebie?
Prosimy o przesłanie aplikacji online wraz z oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia i wskazaniem najwcześniejszej możliwej daty rozpoczęcia pracy.